ТМ TOTAL - це молодий бренд якісних інструментів
заснований в 2009 році.

За дев'ять років активної роботи на світовому ринку ТМ TOTAL має багато досягнень. Сьогодні торгова марка TOTAL знана, шанована і широко представлена в 120 країнах світу, що чудово свідчить про відмінну якість продукції цього бренду.Досягнення високих результатів стало можливим завдяки тому, що з самого початку свого існування бренд TOTAL відмовився від будь-яких компромісів щодо якості своєї продукції. Водночас, однією з найважливіших задач було запропонувати споживачеві прийнятний ціновий діапазон і зробити інструменти TOTAL доступними для широкого кола як звичайних користувачів, так і професіоналів. Крім того, найважливішим завданням було створення і постійне наповнення найширшого асортименту інструментів ТМ TOTAL.

Завдяки інженерному та підприємницькому таланту команди бренду TOTAL всі вищеописані завдання було вирішено, і на сьогоднішній день каталог ручних і електричних інструментів TOTAL налічує понад 2000 найменувань: від звичайних викруток і ріжучих дисків до високотехнологічних будівельних і садових інструментів.

Не поступаючись за якістю світовим лідерам у виробництві інструментів, торгова марка TOTAL здатна запропонувати прийнятну ціну на свою продукцію, що дає техніці TOTAL незаперечну перевагу в порівнянні з конкурентами. Приємне для кінцевого споживача ціноутворення стало можливим завдяки високій оптимізації виробничих процесів. Вигідне розташування заводу TOTAL в місті Сучжоу, яке знаходиться зовсім поруч з торговим портом Шанхая, багатий ринок праці, дешеві природні й енергетичні ресурси - все це сприяло створенню якісних і водночас доступних інструментів, в яких користувачеві пропонуються по-справжньому корисні функції без зайвих, виключно «рекламних» характеристик.

До розробки ергономічного дизайну та якісної конструкції ручного та електроінструменту бренд TOTAL підходить з великою відповідальністю. Про це свідчить той факт, що з 180 співробітників центрального офісу 100 є інженерами. Крім них, 600 фахівців працюють безпосередньо на виробництві електроінструменту. Також в активі бренду TOTAL є цехи з виробництва акумуляторних дрилів і шуруповертів, пакувальний цех та власна фабрика з виготовлення прес-форм. Частина продукції бренду TOTAL виготовляється на заводах партнерів, де фахівці торгової марки TOTAL найретельнішим чином відбирають найбільш якісні зразки.

TOTAL - амбітний бренд, який не зупиняється ні на мить навіть після досягнення високих результатів. Ми постійно працюємо над поліпшенням товарного асортименту, якості продукції та сервісного обслуговування нашої техніки. Секрет нашого успіху – любов до праці, повага до наших споживачів і тверда впевненість в тому, що тільки по-справжньому якісна продукція може зробити бренд TOTAL одним зі світових лідерів з виробництва інструментів.